II Edycja Konferencji FORUM INNOWATORÓW ESG

 II Edycja Konferencji FORUM INNOWATORÓW ESG

6-7 grudnia w Warszawie, w CIC Warsaw, odbędzie się druga edycja Konferencji FORUM INNOWATORÓW ESG. Organizatorem tego wydarzenia, po raz kolejny, jest Polskie Stowarzyszenie ESG, które postanowiło kontynuować misję promowania zrównoważonego rozwoju w Polsce. Konferencja FORUM INNOWATORÓW ESG, będąca najważniejszym wydarzeniem w kraju poświęconym tematyce ESG, stanowić będzie podsumowanie roku w zakresie odpowiedzialności społecznej, środowiskowej i zarządzania w biznesie.

Razem dla lepszej przyszłości

ESG coraz częściej staje się nieodłącznym elementem strategii rozwoju dla coraz większej liczby firm i organizacji. Rok 2023 był pełen wyzwań i inspirujących inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju, a FORUM INNOWATORÓW ESG stanowić będzie platformę do dzielenia się wiedzą, doświadczeniami i dobrymi praktykami.

Druga edycja FORUM INNOWATORÓW ESG przyciągnie przedstawicieli różnych branż, liderów biznesu, przedsiębiorców, naukowców oraz aktywistów społecznych, którzy chcą wspólnie pracować nad lepszą przyszłością. To idealna okazja, aby wymieniać się poglądami, nawiązywać współpracę i inspirować innych do działań proekologicznych i społecznie odpowiedzialnych. W programie skupiliśmy się na całościowym spojrzeniu na tematykę ESG oraz przyjrzeliśmy się poszczególnym branżom i tematom skoncentrowanym wokół ESG. Oprócz dyskusji panelowych nie zabraknie premier raportów, warsztatów oraz sesji networkingowych.

Praktyka i działanie kluczem do sukcesu

Ważnym elementem FORUM INNOWATORÓW ESG będą również case studies, które pozwolą na poznanie najlepszych praktyk i innowacyjnych rozwiązań z zakresu ESG, implementowanych zarówno przez duże korporacje, jak i start-upy. Zaprosiliśmy najlepszych praktyków zajmujących się tematem ESG w Polsce i Europie, dzięki czemu liczymy na gorące dyskusje oraz dzielenie się praktycznymi aspektami związanymi z wyzwaniami w obszarze ESG.

Jeśli chcesz być częścią tej wyjątkowej inicjatywy, zarejestruj się już dziś na FORUM INNOWATORÓW ESG. Pozwólmy, aby innowacja i zrównoważony rozwój szły w parze, aby razem kreować lepszy, bardziej odpowiedzialny i ekologiczny świat dla przyszłych pokoleń.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *