Najczęściej zadawane pytania FAQ

Udział w FORUM INNOWATORÓW ESG 2023 jest płatny. Koszt uczestnictwa w dwudniowej konferencji wynosi 899,00 zł netto. Członkowie Polskiego Stowarzyszenia ESG oraz przedstawiciele Partnerów są zwolnieni z opłat za udział w wydarzeniu. Szczegóły znajdują się na STRONIE.

Obecnie pracujemy nad szczegółowym programem wydarzenia. Zakres tematyczny oraz zagadnienia, które zostaną poruszone podczas FORUM INNOWATORÓW ESG 2023 możesz sprawdzić w zakładce „ZAKRES TEMATYCZNY”.

FORUM INNOWATORÓW ESG odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2023 r. w CIC Warsaw (w budynku Varso) przy ul. Chmielnej 73 w Warszawie.

W gronie panelistów FORUM INNOWATORÓW ESG 2023 znaleźli się zarówno eksperci, jak i praktycy ESG z różnych branż. W panelach wezmą udział zarówno naukowcy, jak i przedstawiciele firm, organizacji oraz korporacji wdrażających strategie ESG. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona prosimy o kontakt pod adresem: biuro@stowarzyszenieesg.pl.

Oczywiście. Twoja firma może dołączyć do grona Partnerów FORUM INNOWATORÓW ESG. To doskonała szansa, żeby dotrzeć do grona odbiorców. Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres: biuro@stowarzyszenieesg.pl.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: biuro@stowarzyszenieesg.pl. Możesz również użyć formularza kontaktowego dostępnego obok.

    Dołącz do nas w social mediach

    Pośpiesz się! Zarezerwuj miejsce na
    FORUM INNOWATORÓW ESG 2023